Konum,34235,Türkiye
+902124380355
ceomuhendislik@outlook.com

LS SERVİSİ

TEKNİK SERVİS

ls sürücü tamiriLS Sürücü Tamiri ve Servisi

Günümüzde üretim sistemleri ya da benzer alanların elektroniğe dayalı olduğu ve buralarda motorların fazlasıyla görev yaptığı bilinen bir gerçektir. Motorların hızı, torku ve yönü gibi faktörleri kontrol eden sürücüler ise söz konusu sistemlerin en önemli noktalarından birisidir. LS sürücü de bu işlev için kullanılır ve fazlaca tercih edilir. Söz konusu sürücülerin arızalanması ya da farklı bir nedenden dolayı üzerine düşen görevi tam olarak yapamaması durumunda hızlı ve doğru bir şekilde LS sürücü tamiri yapılmalıdır. Böylece üretim kaldığı yerden devam edebilir.

LS sürücü servisi tarafından yapılan tamir, son derece önemlidir ve uzmanlık ister. Bu alanda bilgi sahibi olmayanların bahse konu işlemi tam olarak yapması söz konusu dahi değildir. Bunun yanında tamir için gerekli ekipmanlara ihtiyaç olduğunun da unutulmaması gerekir. Tüm bunlar dikkate alındığında bahse konu işlemin sadece LS sürücü servisi tarafından yapılabileceğini söylemek kesinlikle yanlış olmayacaktır.

LS Sürücü Tamiri

Arızalanan sürücüleri teslim alan servis, ilk olarak bunların genel yapısına bakar ve dış darbeye bağlı bir unsur aranır. Eğer böyle bir durum mevcut değilse, bu defa arızanın tespiti için farklı bir adıma geçilir. Bilgisayar destekli donanımlar sayesinde arızanın tam olarak tespit edilmesi, LS sürücü tamiri için ilk adım olarak kabul edilebilir.

Bu aşamadan sonra uygun yöntemler devreye girer ve gerekli tamirat yapılır. Sonrasında ise LS sürücü yük altına alınır ve buradaki durumu kontrol edilir. Eğer yük altında söz konusu sürücü kararlı bir şekilde kalırsa, tamirat başarılı olmuş demektir. Son olarak ise sürücünün genel bakımı yapılıp, temizliği gerçekleştirilir. Bu işlem ile tamirat tamamlanmış olur.

Tamirini ve Bakımını yaptığımız LS sürücü modelleri;

  • LS IE5A Tamiri
  • LS IC5A Tamiri
  • LS IG5A Tamiri
  • LS IS5 Tamiri
  • LS IS7 Tamiri
  • LS IP5A Tamiri
  • LS IV5 Tamiri

LS SERVİSİ